Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The NorthmanRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
RawRated ★ 2.5
ApostleRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Social DilemmaRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0