Series
Ratings
15
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
BigRated ★ 0.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0