Movies
Ratings
180
The Parent TrapRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0