Movies
Ratings
69
QuickRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
GravityRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5