Movies
Ratings
41
The Evil DeadRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Mute WitnessRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0