Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
God of GamblersRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 1.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 1.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 3.0