Titles you rated
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Rambo IIIRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0