Series
Ratings
27
Prison PlaybookRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
HyperdriveRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5