Movies
Ratings
328
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
The ShackRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0