Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0