Titles you rated
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5