Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.0
Big BangRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.0
CasinoRated ★ 3.5