Series
Ratings
25
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5