Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 3.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
ID: INVADEDRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- M&MRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5