Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Secondhand LionsRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0