Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
VictoryRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Kill Your DarlingsRated ★ 0.5
ChallengersRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 0.5
Babanbabanban VampireRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Orion and the DarkRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
InheritanceRated ★ 2.0
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica WongsoRated ★ 2.5
In for a MurderRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 3.0