Series
Ratings
44
Inheritance DetectiveRated ★ 3.0
Offline LoveRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 2.5
Free!Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0