Series
Ratings
214
Young SheldonRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0