Movies
Ratings
137
The RoundupRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The CommuterRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0