Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0