Movies
Ratings
150
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0