Movies
Ratings
217
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5- The Prince and the PauperRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0