Titles you rated
I, RobotRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5