Movies
Ratings
109
Perfect BlueRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Young Adult MattersRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 0.5
The PhoneRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5