Titles you rated
MindhunterRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Knick Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
The BrinkRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5