Titles you rated
Bleak NightRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0