Titles you rated
A Year-end MedleyRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0