Movies
Ratings
133
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0