Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0