Movies
Ratings
80
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
CandymanRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
The SwarmRated ★ 1.5
Time RenegadesRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 2.0