Movies
Ratings
29
Legally BlondeRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 2.0
Claire's KneeRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 2.0
The First GraderRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0