Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ElioRated ★ 5.0
Your Eyes TellRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0