Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0
HushRated ★ 2.5
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0