Movies
Ratings
149
RoboCopRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0