Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Night FishingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0