Movies
Ratings
203
Stop Making SenseRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Snatch UpRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
BarbarianRated ★ 3.0
CircleRated ★ 2.5
All My Friends Are DeadRated ★ 3.0- Light My FireRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0