Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 1.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Hello Jadoo Season 5Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- 境界のRINNE 第2シリーズRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 4.0