Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0