Movies
Ratings
129
Love ActuallyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5