Series
Ratings
66
GoblinRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Change Days Season 1Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Strongest Chil-wooRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0