Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 2.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
SeventeenRated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5