Titles you rated
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
The TwitsRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
Look Both WaysRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
My Father's DragonRated ★ 3.0
DudeRated ★ 2.5
Airplane ModeRated ★ 2.0