Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
A Single ManRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5