Titles you rated
Louise Bourgeois, The Rage to UnderstandRated ★ 3.0- A Dark RoomRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5- The Sharp Edge of PeaceRated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 3.0
The Meryl Streep ProjectRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5- My Missing AuntRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5- 기억 체험 극장Rated ★ 2.5
- InsertsRated ★ 2.5
- NamesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0