Movies
Ratings
413
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0