Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Love HardRated ★ 1.0
Voice of SilenceRated ★ 0.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.5
UsRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 1.5
ExitRated ★ 4.5