Titles you rated
Last HolidayRated ★ 5.0
CollectorsRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0