Titles you rated
Kiss that KillsRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
Refresh ManRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5