Series
Ratings
216
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 3.0- F is for FamilyRated ★ 2.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Platonic Season 1Rated ★ 2.5
The Last ShipRated ★ 3.0
The Last ShipRated ★ 3.0