Movies
Ratings
16
SicarioRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0